Adana Haberleri
Giriş Tarihi : 03-06-2022 10:38   Güncelleme : 03-06-2022 10:39

Adana Özel Başkent Okullarında Mezuniyet Coşkusu

Başkent Üniversitesi Adana Özel Başkent Okulları'nda mezuniyet heyecanı vardı. 2021-2022 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayan ortaöğretim son sınıf öğrencileri, düzenlenen törenle mezun oldu.

Adana Özel Başkent Okullarında Mezuniyet Coşkusu

Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal da törene tebrik mesajı yolladı.

Adana Özel Başkent Okulları Lise Bahçesi'nde düzenlenen tören 2021-2022 eğitim-öğretim yılı mezunları ve öğretmenlerinin kortej yürüyüşü ile başladı.

Öğrenciler büyük bir heyecanla sahnede yerlerini aldı...

Saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu.

Başkent Üniversitesi Adana Özel Başkent Okulları Genel Müdürü Meltem Çaylaklı Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mehmet Haberal'ın ve Başkent Üniversitesi Genel Sekreteri Dr. Hayri Öztürk'ün tebrik mesajlarını okudu.

Öğrencilere, velilere ve öğretmenlere yönelik bir konuşma yapan Başkent Üniversitesi Adana Özel Başkent Ortaöğretim Okulları Müdürü Mehmet Emin Kakşa mezun ettikleri öğrencilerle her zaman gurur duyacaklarını belirtti.

Lise eğitiminin son iki yılının salgınla geçtiğine vurgu yapan Başkent Üniversitesi Adana Özel Başkent Okulları Fen Lisesi birincisi Zeynep Yeltur Başkent Okulları'nın online eğitim sistemiyle ellerinden geleni yaparak eksikliklerini tamamladığını söyledi.

Başkent Üniversitesi Adana Özel Başkent Okulları Anadolu Lisesi birincisi Defne Tozcu da yaptığı konuşmada zorlu bir sürecin sonuna geldiklerini söyledi.

Okul birincileri yaş kütüğüne isim plakalarını çaktı.

Bayrak ve flama devir tesliminin ardından öğrencilere mezuniyet sertifikaları verildi ve anı fotoğrafları çektirildi.

Mezuniyet coşkusunun klasiği geriye sayımla keplerin havaya fırlatıldı.