GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-09-2022 16:27   Güncelleme : 15-09-2022 16:28

Balcalı'dan TSYD üyelerine Check-Up

TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) Yönetimi, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Murat Gündüz’ü ziyaret ederek, üyelerin Check-Up’dan geçirilmesi konusunda anlaşma sağladı.

Balcalı'dan TSYD üyelerine Check-Up

 

TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer, Asbaşkan Engin Kanber, Şube Sekreteri Akif Özdemir ile TSYD Adana Şube Müdürü Mehmet Önal, Başhekim Prof. Dr. Gündüz'e nezaket ziyaretinde bulundu. Yapılan görüşmede dernek üyelerinin Check-Up’dan geçirilmesi konusunda anlaşma sağlandı.  Prof. Dr. Gündüz, spor yazarlığının son derece önemli olduğunu, bir dönem kendisinin de muhabirlik yaptığını belirtirken, "Spor yazarlığı da ülkemizde önemli bir yer tutuyor. Adana sporu sizlerin önderliğinde bir yerlere geliyor. TSYD Türkiye’nin önemli kurumlarından. Her zaman destek olmaya çalışacağız. Üyelerinizin Check-Up’dan geçirilmesi konusunda ne gerekiyorsa yapılacaktır" dedi. 
TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer de, üyelerin Check-Up’dan geçirilmesine olumlu bakmasının son derece mutlu edici olduğunu belirtti. Hoşfikirer, “Üyelerimizin sağlık taramasından geçirilecek olması son derece önemli. Bu konuda başhekim Gündüz’e sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AdminAdmin