Adana Haberleri
Giriş Tarihi : 12-06-2022 08:26   Güncelleme : 12-06-2022 08:35

Başkan Akay, vatandaşların sorunlarını dinledi

SEYHAN Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Onur, Ova, Şakirpaşa ve Uçak Mahalleleri sakinleriyle bir araya gelip, sorunlarını dinledi.

Başkan Akay, vatandaşların sorunlarını dinledi

Onur Mahallesi eski sağlık ocağının bulunduğu alandaki halk buluşması, vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Akif Kemal Akay, koronavirüs pandemisi ardından sıkıntılı bir dönemden geçildiğine işaret etti.  Başkan Akay, “Ancak bizler sonuçta yaşam kalitesini daha da yükseltmek için göreve geldik. Şartlar ne olursa olsun, halkımızın yaşamını kolaylaştıracak hizmetleri sürdürmek için yoğun çaba harcıyoruz” diye konuştu.
Geride kalan 3 yıllık sürede önceki dönemde başlayan projeleri tamamladıklarını, başlayan yapıların tamamlanıp işler hale getirildiğini ve halkın hizmetine sunulduğunu vurgulayan Başkan Akay, “Bu süreçte pandemi bize çok fazla zaman kaybettirdi. Ancak yarım kalan işlerimiz bitti. Bu saatten sonra artık önümüze bakma durumunda olacağız. Buraya nutuk atmak, öğüt vermek için gelmedik. Gerçekten sizlerin taleplerini öğrenmek ve bu talepler doğrultusunda yapacaklarımızı kararlaştırmak için buradayız” şeklinde konuştu.
Vatandaşlar da mahallelerinin eksiklerini, ihtiyaçlarını, belediyeden hizmet taleplerini doğrudan Başkan Akay’a aktardı.