GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-10-2022 15:24   Güncelleme : 31-10-2022 15:24

Başkan Erdem: Ceyhan'a yatırımlar sürüyor

CEYHAN Belediye Başkanı Hülya Erdem, Cumhuriyet'in ikinci yüzyılında yepyeni projeler açıkladı. Tarım ve enerji bölgesi olan Ceyhan’da atılan petrokimya tesisi temelinin yanı sıra hayata geçirilen Organize Sanayi Bölgesi ile yatırımların devam ettiğini söyleyen Başkan Erdem, “Ceyhan’a daha çok yatırım gelmesi için belediye olarak aralıksız çalışıyoruz” dedi.

Başkan Erdem: Ceyhan'a yatırımlar sürüyor

Cumhuriyetin ikinci yüzyılında yeni projeler açıklayan Başkan Hülya Erdem, Namık Kemal Mahallesi’nde amfi tiyatrosu bulunacak Kültür ve Sanat Meydanı, Yılankale’ye seyir tepeleri, kafeler yapacaklarını, tüm Türkiye’yi Yılankale’ye bekleyeceklerini belirtti. Yarsuvat Mahallesi’nde kadınlar, gençler için çok amaçlı kültür merkezi, Cumhuriyet Mahallesi’nde Bisiklet Evi’ni hayata geçireceklerini dile getiren Başkan Erdem, belediyenin işleteceği Yaşar Kemal Gençlik ve Kadın Yaşam Merkezi’nin de Ceyhan halkı için hizmete sunulacağını söyledi. Başkan Erdem, “Yılankale’den Ceyhan ve Adana’yı seyretme imkanı olacak. Kadınlar, gençler, çocuklar yaşam merkezinden, bisiklet evinden faydalanacak. Büyük üstad Yaşar Kemal’in adını taşıyan Gençlik ve Kadın Yaşam Merkezimiz tamamlandığında ilçemize sosyokültürel alanda bir çok fayda sağlayacak. Ceyhanlılara şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.
Hülya Erdem, Ceyhan’ın bölgenin cazibe merkezi olduğunu, bu uğurda hizmetlerin sürekliliği, Ceyhan halkının huzuru, mutluluğu ve refah artışı için aralıksız çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. 

AdminAdmin