GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-02-2023 08:51   Güncelleme : 03-02-2023 08:59

Başkan Erdem, kırsal mahallelerde buluşmalarını sürdürüyor

CEYHAN Belediye Başkanı Hülya Erdem, 'Bugün Köydeyiz' buluşmalarına Kırmıtlı, Körkuyu, Kurtkulağı, Kurtpınar, Karatepe ve İncirli kırsal mahallelerinde devam etti. Başkan Hülya Erdem, sorunları dinlemek, dertlere derman olmak üzere geldikleri görevin hakkını vererek, vatandaşı dinleyerek, samimiyetle çalışacaklarını söyledi.

Başkan Erdem, kırsal mahallelerde buluşmalarını sürdürüyor

Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, 'Bugün Köydeyiz' toplantıları kapsamında Kırmıtlı, Körkuyu, Kurtkulağı, Kurtpınar, Karatepe ve İncirli kırsal mahallelerinde sorunları dinledi. Başkan Erdem, dertlere derman olmak üzere geldikleri görevin hakkını vererek, vatandaşı dinleyerek, samimiyetle çalışacaklarının altını çizdi. İlçenin her köşesinde, mesai kavramı olmadan, belediyenin tüm ekipleriyle vatandaşa hizmeti esas aldıklarını dile getiren Başkan Hülya Erdem, “Komşum olarak gördüğüm her Ceyhanlı ile her an yan yana ve omuz omuza olacağız. Güzel ilçemiz Ceyhan’ın her alanda daha ileriye taşınmasının yolu birlikte hareket etmekten geçiyor. Bu bilinçle hareket ediyoruz ve her bir Ceyhanlının fikirlerini önemsiyoruz. Ceyhanımızı birlikte kalkındıracağız” dedi.
Başkan Hülya Erdem, mahalle ve esnaf buluşmalarını aralıksız sürdüreceklerini, ilçedeki sanayicilerle ve iş insanlarıyla da bir araya gelip yeni yol haritası çizeceklerini sözlerine ekledi. 

AdminAdmin