GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-02-2023 09:36   Güncelleme : 17-02-2023 09:48

Başkan Karalar: Bütün olanaklarımızla depremzede hemşehrilerimizin yanındayız

 ADANA Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ekipler, depremzedelere destek olan diğer birimlerle koordineli şekilde çalışarak vatandaşın ihtiyaçlarını tespit ediyor ve en kısa sürede karşılıyor. 

Başkan Karalar: Bütün olanaklarımızla depremzede hemşehrilerimizin yanındayız

Derman ekipleri kentin birçok noktasında vatandaşlara sıcak yemek desteği sağlamaya devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi Payhane ve Meryem Kadın Kooperatifi, depremzedelere gıda desteği için üretimi üst seviyeye çıkardı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Hatay’ın Samandağ ilçesine ulaştırılmak üzere hazırlanan yardım malzemelerinin gönderilmesine, deniz ilçesi Karataş’ta bizzat eşlik etti.
Başkan Zeydan Karalar, TÜYAP Fuar Alanı’nda ve diğer toplanma noktalarında kalan depremzede vatandaşları da yalnız bırakmıyor. Vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Başkan Zeydan Karalar, “Adana’mızda depremin yaralarını sarabilmek, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bütün olanaklarımızla depremzede hemşehrilerimizin yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin