GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-03-2023 08:50   Güncelleme : 13-03-2023 09:02

Başkan Kocaispir, deprem sonrası vatandaşları sakinleştirdi

YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, deprem sonrası ilçede incelemelerde bulundu. Depremin merkez üssüne yakın mahalleleri gezen Başkan Kocaispir, vatandaşları sakinleştirdi.

Başkan Kocaispir, deprem sonrası vatandaşları sakinleştirdi

Adana’da 11 Mart gecesi saat 22.35'te Yüreğir merkezli 4 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrası bölgede inceleme yapan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, herhangi bir sorun yaşanmadığını söyledi.
Depremin ardından Misis'e giden Başkan Kocaispir burada yaptığı incelemelerde hiçbir hasar yaşanmadığını gözlemledi. Vatandaşlarla buluşan Başkan Kocaispir, söz konusu depremin Yüreğir başta olmak üzere Adana'nın bazı kesimlerinde hissedildiğini belirterek, “Allah'a şükür burada gördüğünüz tablo sıkıntılı değil. Fazla büyük bir deprem olmasa da can ve mal kaybı yaşanmamasına seviniyoruz. 6 Şubat'tan beri devam eden yoğun depremler vatandaşlarımızı tedirgin ediyor. Biz de sahadayız. Gezdiğim bazı mahalleler var. Çok şükür herhangi bir sıkıntı yok. Ümit ediyorum ki en kısa zamanda bu psikolojiyi de hep beraber atlatacağız” dedi.

AdminAdmin