Türkiye Geneli
Giriş Tarihi : 31-05-2022 14:56   Güncelleme : 31-05-2022 14:58

Başkent Üniversitesi'ne 4 alanda teşekkür belgesi

Sadece bilim, tıp, eğitim öğretim ve çevre duyarlılığıyla değil Başkent Üniversitesi her alanda başarılı uygulamalarıyla adından hem dünyada hem de ülkemizde söz ettirmeye devam ediyor.

Başkent Üniversitesi'ne 4 alanda teşekkür belgesi

Üniversite bu kez de ekonomi ve üretime verdiği katkılar dolayısıyla teşekkür belgesine layık görüldü. Üniversiteye çalışma hayatına katkıları nedeniyle Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 4 teşekkür belgesi gönderildi.

Başkent Üniversitesi başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Üniverisite sadece eğitim ve bilimsel çalışmalarla değil çalışma hayatına verdiği önemle de Türkiye ekonomisine ve üretime destek oluyor....

SGK, Ankara ilinde 2021 yılı içerisinde en çok prim ödeyen Başkent Üniversitesi'ne; Türkiye ekonomisine, istihdamına ve üretimine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

Başkent Üniversitesi ayrıca 2021 yılı içerisinde en çok kadın istihdamı sağlayan işveren oldu...

Ankara ilinde 2021 yılı içerisinde en çok sigortalı istihdamı sağlayan işveren de Başkent Üniversitesi oldu.

Katkılarından dolayı bir teşekkür belgesi daha hakeden Başkent Üniversitesi engellileri de unutmadı...2021 yılı içerisinde en çok engelli istihdamı sağlayan işveren oldu. SGK, Türkiye ekonomisine, istihdamına ve üretime yaptığı katkılardan dolayı Başkent Üniversitesi'ne teşekkür belgesi ve iyi dileklerini iletti.