GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2022 11:56   Güncelleme : 02-09-2022 11:59

Ceyhan Belediyesi yeni araçlar satın aldı

CEYHAN Belediyesi, kendi öz kaynaklarıyla yeni araçlar ve çöp robotları satın aldı.

Ceyhan Belediyesi yeni araçlar satın aldı

Belediye Başkanı Hülya Erdem, kiralama yöntemi yerine belediyenin öz kaynaklarıyla 3 yeni hafif ticari araç, 1 kepçe ve 2 modern çöp robotu alarak vatandaşların hizmetine sundu. Başkan Erdem, “Ceyhan ailemiz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Daha iyi ve daha çeşitli belediyecilik hizmetlerini sunmanın gayreti içerisindeyiz” dedi.
Kiralama sisteminin belediyeye ek külfet getirdiğini, mümkün olduğunca araç-gereçleri belediye bünyesine kazandırmaya özen gösterdiklerini dile getiren Başkan Erdem, “Bu sayede hem Ceyhanlı hemşehrilerimizin kaynaklarını doğru kullanıyor, tasarruf ediyor, hem de araç ve hizmet çeşitliliğini artırıyoruz. Araçlarımız Ceyhan Belediyemiz için, Ceyhan halkımız için hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştu.
Ceyhan’da rutin belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilikte de öncü olma gayretlerini sürdürdüklerini aktaran Başkan Hülya Erdem, “Ceyhan halkımız her şeyin en iyisine layık. Tüm kaynaklarımızı doğru, sürdürülebilir ve ekonomik bir yapıyla halkımızın hizmetine sunmaktan geri durmayacağız” dedi.

AdminAdmin