GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-06-2024 08:14

Ceyhan Belediyesi'nden öğrencilere sınav desteği

Ceyhan Belediyesi, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına giren öğrenciler için sınav merkezlerinin önünde stantlar kurarak; öğrencilere su, kek ve meyve suyu dağıttı.

Ceyhan Belediyesi'nden öğrencilere sınav desteği

Ceyhan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü kent genelinde LGS sınavının yapıldığı toplam 7 okulun önünde öğrenciler ve veliler için stant kurdu. Ceyhan'da sınava giren 2 bin 18 adaya su, kek ve meyve suyu dağıtılırken, okul önlerinde çocuklarını bekleyen velilere de su, kek ve meyve suyu ikramında bulunuldu.
Gençlerin her zaman destekçisi olduğunu söyleyen Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, "Kadir abileri olarak her zaman gençlerimizin yanında oldum, bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğim. LGS sınavına giren öğrenci kardeşlerimiz bu süreçte çok çalıştılar. Heyecanla bugünü beklediler. Biz de öğrenci kardeşlerimizi ve ailelerini yalnız bırakmak istemedik. Sınava giren öğrenci kardeşlerimize ve onları heyecanla bekleyen velilerimize su, kek ve meyve suyu ikramında bulunduk. Bu vesile ile sınava giren tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyorum" dedi.

AdminAdmin