Adana Haberleri
Giriş Tarihi : 12-06-2022 08:24   Güncelleme : 12-06-2022 08:35

Ceyhanlı gençler Bilal Sonses’le stres attı

CEYHANLI gençlerin Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi stresten uzak bir gün yaşaması için konser düzenleyen Başkan Hülya Erdem, Spinal Muskuler Atrofi (SMA) hastası minikler için destek çağrısı yaptı.

Ceyhanlı gençler Bilal Sonses’le stres attı


Ceyhan Belediyesi, YKS öncesi Ceyhanlı gençlerin moralini yüksek tutmak için bir konser düzenledi. Yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı Bilal Sonses konserinde tüm öğrencilere, gençlere başarılar dileyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, konser alanından çok önemli bir de çağrı yaptı. Büyük sorun yaşayan ve yüksek tedavi ücreti için yardım kampanyaları düzenleyen Spinal Muskuler Atrofi (SMA) hastası çocukların yaşama tutunmalarının önemine işaret eden Başkan Hülya Erdem, konser alanında aileleriyle birlikte bulunan Ceyhanlı minik SMA hastaları Aslı Aslan, Damla Fırat ve Muhammed Talha Zengin için destek istedi.
Ses sanatçısı Bilal Sonses’in Ceyhanlılar’I stresten uzaklaştırıp coşturduğu konser ilçede ayrıca karnaval havası yaşattı.
Ceyhanlı gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerine büyük önem veren bu kapsamda belediye bünyesinde ayrı bir özel ekiple çalışmalarını yürüten Başkan Hülya Erdem, konser esnasında gençlere başarılar diledi, sevgilerini sundu.
“EN BÜYÜK DESTEĞİ CEYHANLILARDAN ALIYORUZ”
Birçok ünlü sanatçıya okuması için eser sunan Bilal Sonses’in hem şarkıcı hem de söz yazarı kimliğiyle öne çıkan bir isim olduğunu kaydeden Hülya Erdem, “Ceyhanımız’da güler yüzü, mutluluğu, gülümsemeyi paylaşabiliyorsak, ülke olarak zor bir süreçten geçilirken bir nebze olsun sorunlarınızdan arındırabiliyorsak ne mutlu bize. Ceyhanımız’da sizlerin desteğiyle rutin belediyecilik hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz, sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere de ayrıca önem veriyoruz. Gençlerimizin spor yapmalarına olanak sunmakla birlikte belediyemiz bünyesinde varlığını başarıyla sürdüren dershanemizle de gençlerimizi üniversite sınavlarına hazırlıyoruz. Tüm öğrencilerimize, gençlerimize hayat boyu üstün başarılar dilerim” diye konuştu.
Başkan Erdem, ilçenin kültür ve sanatıyla Türkiye’ye adını daha çok duyuracağını, Ceyhan’ı hep bir adım öne çıkarma uğraşında en büyük desteği hemşehrilerinden aldığını sözlerine ekledi.