GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2022 07:54   Güncelleme : 10-11-2022 07:58

DAİMFED’den, ATO ve ADASO’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti

DOĞU Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu Yönetim Kurulu, Adana Ticaret Odası (ATO) ve Adana Sanayi Odası’nı (ADASO) ziyaret ederek ATO Başkanı Yücel Bayram ve ADASO seçimlerinde tekrar başkanlığa gelen Zeki Kıvanç’ı kutladı.

DAİMFED’den, ATO ve ADASO’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti

DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde seçimleri tamamlanan ATO ve ADASO’yu ziyaret ederek yeni ATO Başkanı Yücel Bayram ve ADASO seçimlerinde tekrar başkanlığa gelen Zeki Kıvanç‘ı tebrik etti. ATO Başkanı Yücel Bayram, ziyaret nedeniyle memnuniyet duyduğunu söyledi. Bayram “Kamu ve yap sat müteahhitlerinin zor durumda olmalarına rağmen önemli başarılar sağladığını biliyoruz. Bu anlamda Adana için planladığımız ekonomik atılımlarda iş birliği içinde olacağız. DAİMFED’in desteklerinin her zaman yanımızda olacağına inancımız tamdır” dedi.
‘DESTEKLERİNİ HEP YANIMIZDA HİSSETTİK’
ADASO Başkanı Zeki Kıvanç ise “DAİMFED’in ziyareti bizler için fevkalade anlamlı olmuştur. Öncesinde AKAMDER şimdi ise DAİMFED olarak özellikle Başkan Mustafa Karslıoğlu kardeşimizin şahsi ve kurullarıyla birlikte önemli desteklerini gördük. Adana menfaatine olan ve sosyal projelerde hep izlerini görüyoruz. Başarılarının devamının artarak devam edeceğine güveniyor, başarılar diliyoruz” diye konuştu.
‘ADANA’NIN MİHENK TAŞLARI EL ELE’
DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu da ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“ATO ve ADASO, Adana’nın ekonomik olarak en önemli mihenk taşlarıdır. Ekonomimizi yönlendirmede ve destek olarak liderlik etme hususunda hep müteşebbislerimizle el ele ve yan yana durmaktadırlar. Mecaz olarak binaların bile yan yana bitişik olması bizleri değişik mutlu etmiştir. DAİMFED olarak tüm kurullarımızla desteklediğimiz Yücel Bayram ve Zeki Kıvanç‘ın başarılarıyla seçilmeleri gururumuz olmuştur. Bundan sonrası Adana için el ele verme zamanıdır. DAİMFED olarak her iki güzide kurumumuzun başarılı olacağını biliyor ve inanıyoruz.”

AdminAdmin