GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-05-2023 08:01   Güncelleme : 11-05-2023 08:09

Doğankent Çayır Mera Parkı açılıyor

 YÜREĞİR Belediyesi tarafından 20 bin metrekare alanda yapımı tamamlanan Doğankent Çayır Mera Parkı, 11 Mayıs'ta düzenlenecek törenle açılacak.

Doğankent Çayır Mera Parkı açılıyor

Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ilçenin daha yeşil, temiz ve modern bir görünüme kavuşması için projelerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Yüreğir Belediyesi’nce 20 bin metrekare alanda yapımı tamamlanan Doğankent Çayır Mera Parkı, 11 Mayıs günü saat 17.30’da düzenlenecek törenle hizmete açılacak. Açılışa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile AK Parti Adana milletvekilleri katılacak.
Başkan Kocaispir, tüm vatandaşları Doğankent Çayır Mera Parkı’nın açılışına davet etti. Başkan Kocaispir, “Yüreğir’imizde vatandaşlarımızın aileleri ile hoşça vakit geçirebilecekleri, nefes alabilecekleri, çocuklarımızın özgürce koşup oynayacağı parklarımızın ve yeşil alanlarımızın sayılarını söz verdiğimiz gibi artırıyoruz. Açılışımıza tüm hemşehrilerimi davet ediyorum. Parkımız şehrimize, Yüreğir’e hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

AdminAdmin