GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-05-2024 10:51   Güncelleme : 24-05-2024 11:54

Gönüllü kuaförlerden okul bahçesinde ücretsiz tıraş

Adana’nın Kozan ilçesinde gönüllü kuaförler okul bahçesinde öğrencileri ücretsiz tıraş etti. Öğrenciler ise yeni model saçlarını çok beğenip mutlu oldu.

Gönüllü kuaförlerden okul bahçesinde ücretsiz tıraş

Kozan’da Halit Dağlı İlköğretim Okulu'nda sosyal sorumluluk etkinlikleri çerçevesinde gönüllü olan kuaför Adem Kaya ve kadın kuaförü Pınar Ölmez, minik öğrencilere ücretsiz tıraş ve saç tasarımı yaptı.
Öğrencilere kişisel bakımın önemini anlatmak ve öz güvenlerine destek olmak için gönüllü olarak bu etkinliği düşündüklerini aktaran Kuaför Adem Kaya, “Öğrencilerimize minik bir dokunuş ile saçlarına tasarım yapalım öz güvenleri gelişsin, kendilerini daha değerli hissetsinler istedik” dedi.
Kadın kuaförü Pınar Ölmez ise kız öğrenciler için farklı ve renkli bir etkinlik olduğunu kaydederek öğrencileri böyle mutlu gördükleri için projede yer almanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
Okul Müdürü Seyban Karaköse, 40 öğrencinin ücretsiz saç kesiminin yapıldığını ifade etti. Öğrenciler ise yeni stil saçlara kavuştukları için mutlu olduklarını söyledi.

AdminAdmin