Adana Haberleri
Giriş Tarihi : 17-06-2022 15:02   Güncelleme : 17-06-2022 15:07

İçmimarlar 'yaza merhaba' dedi

TMMOB İçmimarlar Odası Adana Şubesi'nin düzenlediği 'Yaza Merhaba' etkinliğinde içmimarlar, içmimarlık öğrencileri ve akademisyenler bir araya geldi.

İçmimarlar 'yaza merhaba' dedi

TMMOB İçmimarlar Odası Adana Şubesi'nin gerçekleştirdiği beyaz temalı 'Yaza Merhaba' kahvaltısına Uluslararası İçmimarlar Odası Federasyonu Başkanı ve TMMOB İçmimarlar Odası Genel Başkanı Emrah Kaymak, Mersin'den, Hatay'dan, Gaziantep'ten, Kahramanmaraş'tan ve Osmaniye'den içmimarlar, içmimarlık öğrencileri ve akademisyenler katıldı. Uluslararası İçmimarlar Odası Federasyonu Başkanı ve TMMOB İçmimarlar Odası Genel Başkanı Emrah Kaymak, "Böyle bir organizasyon düzenleyerek Adana ve civar illerde faaliyet gösteren meslektaşlarımı ve meslektaş adaylarımı bir araya getirmesinden dolayı Adana Şube Başkanımız Zuhal Doğru Tok ve yönetimine çok teşekkür ederim. Öğrencileri ve meslektaşlarımı bir arada görmekten büyük mutluluk duydum. Böyle organizasyonların artarak devam etmesini temenni ediyorum" dedi.
Adana Şube Başkanı Zuhal Doğru Tok ise, "Sektör buluşmalarının mesleğimizin tanınması ve saygınlığının artırılması, birbirimizle ve firmalarla olan iletişimimizin güçlenmesi konusunda önemli rol oynadığını düşünerek arkadaşlarım ile göreve seçildiğimiz ilk günden bugüne çalışmalarımızı aralıksız devam ediyoruz" diye konuştu.