GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-01-2023 08:23   Güncelleme : 23-01-2023 09:07

Karnesini alan öğrencilerden Başkan Çetin'e sürpriz

GÜLEN Yüzler Semt Kreşleri öğrencileri ilk yarının bitimi dolayısıyla aldıkları karneleriyle Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret etti. Öğrencilerin Halk Günü'nde sürpriz yaptığı Başkan Soner Çetin de kutladığı öğrencileri hediyeler vererek sevindirdi.

Karnesini alan öğrencilerden Başkan Çetin'e sürpriz

Her hafta Halk Günü uygulamasıyla halkın karşısına çıkan ve onların sorun, şikayet ve önerilerini dinleyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, bu hafta güzel bir sürprizle karşılaştı. Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde vatandaşların sorularını cevaplandırıp, sorunlarına çözüm üreten Başkan Soner Çetin, bir anda karşısında Gülen Yüzler Semt Kreşlerinde eğitim gören minikleri buldu. ilk dönemin sona ermesiyle karnelerini alan minikler, Başkan Soner Çetin’e koştu. Öğrencilerin gelmesiyle bir anda salonda coşkulu bir atmosfer oluştu. Başkan Soner Çetin’e küçük hediyeler veren, karnesini gösteren ve fotoğraf çektiren kreş öğrencileri güzel görüntüler oluşturdu.
Veliler de tek tek söz alarak kreşlerden dolayı Başkan Soner Çetin’e teşekkür ederek, kreşlerin verdiği eğitimden ve öğretmenlerin yaklaşımlarından övgüyle söz ettiler. Veliler, kreşlerin çalışan anneler açısından öneminin altını çizdikleri konuşmalarında Başkan Soner Çetin’den kreşlerin sayısının artırılmasını istedi. Başkan Soner Çetin de kutladığı kreş öğrencilerine tek tek oyuncak hediye etti.
Öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı renkli görüntülere sahne olan Halk Günü toplantısı Başkan Soner Çetin’in vatandaşların talep, öneri ve şikayetlerini dinlemesiyle devam etti. 

AdminAdmin