Adana Haberleri
Giriş Tarihi : 16-06-2022 08:30   Güncelleme : 16-06-2022 08:30

Vali Elban İl Jandarma Komutanlığını Ziyaret Etti

Vali Dr. Süleyman Elban, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 183. yıl dönümü münasebetiyle  İl Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Vali Elban İl Jandarma Komutanlığını Ziyaret Etti

Vali Elban, İl Jandarma Komutanlığını ziyarette İl Jandarma Komutanı Albay Taşkın Keleş ile bir süre sohbet etti.

Vali Elban, milletimizin egemenlik ve bağımsızlığı ile ülkemizin bölünmez bütünlüğünün sağlanması yolunda büyük bir cesaret ve kahramanlık örneği sergileyen Jandarma Teşkilatımızın kuruluşunun 183. yıl dönümünü kutladı.

 Jandarma Teşkilatımızın devletimizin emrinde, milletimizin hizmetinde her zaman ve her yerde birlik ve beraberlik bilinciyle ‪huzur ve güven ortamını tesis etmek ve sürdürmek için çalıştığını belirten Vali Elban, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden mesai mefhumu gözetmeksizin büyük fedakârlıklarla cansiperane çalışan Jandarma personeline teşekkür etti.

Vali Elban, “Jandarma Teşkilatımızın, yaptığı işlerle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gurur kaynağımız olacağına yürekten inanıyor, milli egemenlik ve bağımsızlığımızı korumak uğruna verdikleri mücadelede kahramanca görev yapan Jandarma Teşkilatımızın kuruluşunun 183. yıl dönümünü tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.