GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-11-2022 07:58   Güncelleme : 04-11-2022 08:00

Vali Elban Seyhan İlçesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Vali Dr. Süleyman Elban, sık sık gerçekleştirmeye özen gösterdiği vatandaşlarla buluşma programını Seyhan ilçesine bağlı Küçükçıldırım ve Kayışlı Mahallelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerle sürdürdü.

Vali Elban Seyhan İlçesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Seyhan Kaymakamı Mustafa Yavuz’un da hazır bulunduğu mahalle ziyaretlerini Küçükçıldırım Mahallesi ziyaretiyle başlatan Vali Elban, burada bir araya geldiği mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir müddet sohbet etti.

Ardından Kayışlı Mahallesi’ni ziyaret eden Vali Elban, “Güzel ilimizin güzel insanlarıyla, sizlerle bir araya gelmekten daima mutluluk duyuyorum. İlçelerimizi ve mahallelerimizi sık sık ziyaret ediyorum. Bu ziyaretlerimizdeki amacımız, sizlerle tanışmak, sohbet etmek, beklenti ve taleplerinizi varsa sıkıntılarınızı ilk ağızdan, sizlerden duymak. Bizler daima sizlerle yan yana gelemesek de muhtarlarımızın vasıtasıyla her zaman sizin yanınızdayız. Muhtarlarımız sizin ihtiyaç ve taleplerinizi bize ulaştıran en önemli köprümüz. Görevini layıkıyla yapan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz.”dedi.    

Her iki mahallede de muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Elban, ziyaretleri sırasında vatandaşların ilgisi ve misafirperverliğinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirtti.

Ziyaretler, değerlendirmelerde bulunulmasının ardından sonlandı.

AdminAdmin