GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-05-2023 08:13   Güncelleme : 04-05-2023 08:17

Yeşiloba Oto Galericiler Köprüsü açıldı

ADANA Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan Yeşiloba Oto Galericiler Sitesi Köprüsü’nün açılışı gerçekleştirildi.

Yeşiloba Oto Galericiler Köprüsü açıldı

Seyhan ilçesi Yeşiloba Mahallesi’nde inşa edilen köprünün açılışına Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, milletvekilleri, milletvekili adayları, muhtarlar, Yeşiloba Oto Galericiler Sitesi esnafı ile Yeşiloba halkı katıldı.
Güzel ve yararlı bir hizmetin açılışını yaptıklarını belirten Başkan Zeydan Karalar, “Buradaki köprü dar ve sıkıntılıydı, sık sık kazalar oluyordu. Burayı rahatlatan bir körü yapmış olmanın sevincini yaşıyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Oto Center esnafı ve mahalle halkının önemli bir ihtiyacına cevap veriyoruz. Sel, pandemi ve başka birçok sorunla boğuşulan yıllar boyunca bu kadar hizmeti nasıl yaptığımızı merak edenler var. ‘Zeydan Karalar gömü mü buldu’ diyorlar. Parayı iyi kullanmamız, mali disiplinimiz, harama el uzatmadan ahlaklı çalışmamız bizim gömümüz. Halkımız için en iyisini yapmak adına böyle çalışmaya devam edeceğiz.”
Yeşiloba Mahallesi Muhtarı Ali Yaylalı, Oto Galericiler Sitesi esnafı ve Yeşiloba sakinleri, bölgeye yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür etti.
Sinanpaşa Mahallesi’nde gerçekleştirilen Millet Buluşması’nda da vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zeydan Karalar, 8 Mayıs’ta Uğur Mumcu Meydanı’nda saat 15’te, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun halka hitap edeceği mitinge katılım çağrısı yaptı.

AdminAdmin