GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2024 08:31   Güncelleme : 29-05-2024 09:35

Yüreğir'de vergi ödeme süresi 31 Mayıs'ta sona eriyor

Yüreğir Belediyesi, emlak, çevre temizlik ve ilan reklam vergilerinin 2024 yılı ilk taksit ödeme süresinin 31 Mayıs 2024 tarihinde sona ereceğini duyurdu.

Yüreğir'de vergi ödeme süresi 31 Mayıs'ta sona eriyor

Yüreğir Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2024 yılına ilişkin emlak vergisi ve iş yerlerine ait ilan reklam ve çevre temizlik vergilerinin ilk taksit ödeme süresinin, Mayıs ayının bitiminde sona ereceği belirtilerek vatandaşlar uyarıldı. Ayrıca mükelleflerin vergilerini taksit süreleri içinde ödemelerinin de gecikme zamlarıyla karşılaşmamaları açısından önem taşıdığı vurgulandı.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada, vatandaşların cezalı duruma düşmemeleri için 2024 yılına ilişkin emlak vergisi ve işyerlerine ait çevre temizlik vergisi ödemelerini zamanında gerçekleştirilmesi çağrısında bulunuldu. Mükellefler, vergilerini Yüreğir Belediyesi’nin E-Belediye modülü ile internet üzerinden veya nakit ve kredi kartı ile Yüreğir Belediyesi veznelerinden ödeyebilecek. Vatandaşlar ayrıca ana binada bulunan merkez veznelerin yanı sıra Yüreğir Kültür Merkezi içerisinde bulunan veznede ve gezici tahsilat veznesinde vergi ödemelerini gerçekleştirebilecek.

AdminAdmin