GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-02-2023 13:11   Güncelleme : 01-02-2023 13:13

Başkan Kocaispir: Yüreğir’de çıkmaz sokak kalmayacak

YÜREĞİR Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Başak Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Ulaşıma açılan çıkmaz sokaklardaki çalışmaları denetleyen Başkan Kocaispir, “Yüreğir’de çıkmaz sokak kalmayacak” dedi.

Başkan Kocaispir: Yüreğir’de çıkmaz sokak kalmayacak

Yüreğir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalarla ilçede çıkmaz sokaklar bir bir ulaşıma açılıyor. Başak Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, mahalle sakinleri ile buluştu, sohbet etti. Asfalt çalışmalarını denetleyen Başkan Kocaispir, “Yüreğir genelinde başlattığımız yol iyileştirme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Ekiplerimiz, bir taraftan sıcak asfalt çalışması yaparken bir taraftan da bozuk yolları onarıyor, yeni yollar açıyor. Başak Mahallemiz'de 971’den başlayıp 978’e kadar olan çıkmaz sokakları 995 sokağa bağlayıp ona paralel olarak 1005 sokağımızı da D-400 kara yoluna bağlayacağız. Yüreğir’de çıkmaz sokak kalmayacak” diye konuştu.
Yapılan çalışmalardan ve hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri ise yıllardır kapalı olan sokakların ulaşıma açılmasından dolayı Başkan Kocaispir’e teşekkür etti.

AdminAdmin